Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Uspávání broučků a lampiónový průvod

09.11.2023 Petra Jamná

Zima už pomaličku ťuká na okno, všichni broučci se chystají zalehnout do svých postýlek a spinkat až do jara.


Ve středu  8. 11. 2023 jsme v rámci mateřské školy uspořádali lampiónový průvod, na který jsme se dětmi připravovali od začátku listopadu.

Naše šikovné děti si vyrobily své originální broučky, nacvičili jsme taneček a naučili se Mravenčí ukolébavku. Společně s dětmi a rodiči jsme se sešli k průvodu u hlavního vchodu školy. Děti, vybavené různými druhy svítících lampiček nebo barevných lampionů, zvesela vyrazily za doprovodu známých, dětských písniček. Průvod obcí jsme zakončili v Dolní ulici, kde jsme společně uložili broučky k zimnímu spánku a zatančili taneček.

V rámci prvního ročníku se akce vydařila a těšíme se na další setkání.

Autor: Michaela Bačíková

Aktuality

Partneři