Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Vycházka ke krmelci

02.02.2023 Petra Jamná

S dětmi jsme si povídali, jak se chystají zvířátka na zimu a jak se o ně máme  starat.


Proto jsme se rozhodli ve středu 25. 1. poprosit pana Nováka, jestli by s námi šel na vycházku ke krmelci. Děti od rána nosily spousty dobrot pro zvířátka a nemohly se dočkat, kdy už vyrazíme. Byly nadšené, protože  se dověděly, že pan Novák vzal s sebou i svého loveckého psa Fanynku. Společně jsme přišli ke krmelci u cyklostezky a všechny dobroty  jsme zvířátkům nasypali. Sledovali jsme opravdovým dalekohledem srnky a káně a zjistili jsme,  jak se provádí výcvik loveckého psa. I když počasí nebylo zrovna ideální a bláto jsme měli skoro všude, všichni jsme si vycházku náramně užili a vraceli jsme se s dobrým pocitem, že jsme našim zvířátkům přinesli něco dobrého na zub.

Zapsala: Bačíková M.

Aktuality

Partneři