Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Vesmírná odysea pokračuje

09.04.2024 Petra Jamná

Po dlouhé době se vám hlásíme z naší vesmírné mise, která začala v září loňského roku.


Všechny posádky se s radostí a chutí účastní kosmického programu. Úspěšně pokračujeme ve zlepšování kondice našich malých kosmonautů pomocí mnoha pohybových her a soutěží jak jednotlivců, tak celých týmů. Aby se nám dobře cestovalo, pečlivě studujeme informace z knih a encyklopedií, abychom se co nejvíc dozvěděli o tom, jak vesmír funguje. V týmech jsme si vytvořili i mapy naší sluneční soustavy, do kterých jsme získané informace zaznamenali. Nezapomínáme také na kulturu a estetiku a kreativně tvoříme obrázky a dárečky pro radost ostatních obyvatel planety. Naše výtvory můžete vidět na nástěnkách ŠD. Také připravujeme různá vystoupení, jak divadelní, tak i taneční a sportovní, která s radostí předvádíme celé naší kosmické posádce.  A v neposlední řadě se věnujeme také kamarádským vztahům, a zamýšlíme se nad tím, jací jsme kamarádi, jaké máme hodnoty a jaké jsou naše talenty. Vše můžete sledovat díky fotografické dokumentaci na facebooku a instagramu. Držte nám palce ať se naše vesmírná mise, která se blíží pomalu do konce, vydaří.

Autor Bc. Dita Tolarová

Partneři