Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Vesmírná mise dokončena

07.06.2024 Petra Jamná

Po celoročním putování naší Dobrodružiny Vesmírem jsme se vrátili zpátky na planetu Zem.


Všichni malí kosmonauti získávali celou dobu z knih, encyklopedií, internetu i vědomostních kvízů a pracovních listů, nejen znalosti teoretické, ale zejména zlepšovali svou fyzickou kondici pomocí zábavných pohybových her a soutěží a usilovali o co nejlepší vzájemné vztahy celé vesmírné posádky. Naše čtyři týmy – Jupiteři, Kosmičtí pejsci, Super zářivé hvězdy i Kosmický tým – během všech aktivit ukázali, že se umí s radostí zapojit do společné činnosti a pozitivně se navzájem podpořit. Díky této společné práci se všem podařilo zaplnit vesmírnou oblohu hvězdami a získat tak při závěrečné dobrodružinové párty zaslouženou odměnu. Tento školní rok se opět vydařil. Pokud jste některé naše aktivity nestihli zaznamenat, můžete se k nim díky fotografické dokumentaci na facebooku a instagramu vrátit.

Autor: Bc. Dita Tolarová

Partneři