Radějovský podzimníček 2023

06.10.2023 Petra Jamná

Dne 30.9.2023 proběhla v rámci festivalu Zdravý den zdraví soutěž o nejlepšího Radějovského podzimníčka, kterou pořádal spolek Na Blumenscheinovém (ve spolupráci s OÚ Radějov, Základní školou a Mateřskou školou Radějov).

Velmi nás potěšil zájem dětí vytvářet s rodiči tak krásné věci. Hlasující nám sdělovali, že byl problém vybrat toho nejlepšího, nejraději by všem dali bod. O umístění hlasovalo 112 osob a přidělilo 224 bodů. Na prvním místě se umístila Kroková Rozárie s 32 body, o druhé místo se podělila rodina Dvořákova a Štefková Natálie s 23 body, na třetím místě skončila rodina Bílková s 13body. Moc děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili i těm, kteří soutěž podpořili. Gratulujeme výherců a všem, kdo se podíleli na vytvoření úžasných výrobků.

Autor: Bc: Marie Svejkovská