Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Předškoláci se loučili se školkou

27.06.2022 Petra Jamná

V pátek 24. 6. jsme uspořádali v mateřské škole pro děti „Velkou dětskou party“.


Na přípravě se podílely všechny děti. Vyrobily si nádherné papírové korálky, pomáhaly nazdobit třídu i šatnu, nafoukly spoustu balónků a pomohly i s přípravou stolů k pohoštění. Paní kuchařky pro děti připravily překvapení v podobě zákusků. Děti si náramně pochutnaly! Děkujeme.

Předškoláci byli pasování na školáčky, obdrželi šerpy a knihu s věnováním, aby si vzpomněli na svoji školku, až budou dospělí. Dětem jsme popřáli, ať se jim ve škole líbí a všichni ať mají krásné prázdniny. Slavnostní den jsme si užili při tanci, ale i při veselých hrách.

Autor: Ludmila Obrtlíková

 

Odkaz na foografie:

https://radejovfotky.rajce.idnes.cz/Rozlouceni_s_predskolaky,_MS_Radejov,_24.6.2022,_Svejkovska_Marie/

Autor: Bc. Marie Svejkovská

Aktuality

Partneři