Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Oslava svátku matek

15.05.2024 Petra Jamná

V pátek 10. května jsme oslavili Den matek. Celá škola se dlouho připravovala na společné odpoledne s maminkami.


 

 

 Děti z MŠ si pro své maminky připravily aktivity v podobě wellness. Školní jídelna se na chvíli proměnila ve zkrášlovací salón. Děti si vyzkoušely své maminky česat, masírovat, lakovaly jim nehty i lepily tetovačky růžiček a motýlků. Také měly pro maminky připraveny dárečky. Letos si nachystaly textilní tašky, které krásně pokreslily a zabalily do vyrobených dárkových krabiček. Také připravily malé pohoštění. Vykrajovaly a upekly linecké cukroví.

Děkujeme mamince Parobkové za perníčky a paní Lauře od Elliottka za třešně!

Den pokračoval i ve školní družině kavárničkou a pak následovala spousta zajímavých přednášek….

Celé odpoledne to byla prostě paráda!

Fotky z akce najdete na www.rajce.idnes.cz

Zapsala: Obrtlíková L.

Partneři