Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Olympijský festival Brno

18.02.2022 Petra Jamná

Žáci základní školy navštívili 11. února Olympijský park v Brně. Podařilo se jim to díky zapojení a následně vítězství v Olympijském diplomu, který obnáší splnění několika sportovních disciplín.


Festival představil žákům několik zimních sportovišť. Ve dvou skupinách spolu s dobrovolníky zkoušeli například bruslení, skoky na lyžích, střelbu, běžecké lyžování, boby, skeleton či sáně Fosfa. Vstupenkou na festival se stala také tvorba sněhové vločky za každou zúčastněnou školu. Naše vločka pyšně zdobila Olympijskou zónu EDA. Hostem Olympijského festivalu byla bývalá česká alpská lyžařka se specializací na slalom a současně olympijská reprezentantka Šárka Strachová. Velmi nabitý program završil závěrečný ceremoniál s odměňováním škol i jednotlivých sportovců.

Odkaz na další fotografie:

https://ulozto.cz/tamhle/Di9tZakz3Q2U/name/Nahrano-20-2-2022-v-13-38-34?fbclid=IwAR19AcjnMKQGKbiAdqPOpWNIwTvvXWy7iChMxLZgNwmwPunpDWJRpFi5oE&view=gallery&sort=exif_date&page=3#!ZGR2AGR2ZwyxZJWxMzMxAJEyZJR1MSHlHGAxnmy6ZHkGpJL0At==

Aktuality

Partneři