Návštěva ministra školství v naší škole

15.11.2022 Petra Jamná

V pondělí 14. listopadu navštívil naši školu ministr školství, mládeže a tělovýchovy prof. JUDr. Vladimír Balaš, CSc.

Vzácnou návštěvu z míst nejvyšších, ze samotného ministerstva školství,  jsme přivítali v naší malé radějovské školičce. Pan ministr nejprve  zavítal do mateřské školy, kde mu děti zazpívaly a předaly vytvořené dárky. Školáci představili své třídy a také společně zazpívali. Současně pro pana ministra Vladimíra Balaše včetně pana poslance Martina Hájka připravili netradiční dárek v podobě osobního adventního kalendáře. Žáci dostali odměnou dva kopací míče. Prohlídka školy pokračovala do školní kuchyně, pan ministr krátce pohovořil s vedoucí kuchařkou paní Janou Svejkovskou. Před rozloučením napsal pan ministr do školní kroniky milé věnování.