Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Den s myslivci na chatě Lesance

15.10.2021 Petra Jamná

V pátek 8. října 2021 proběhl projektový den ve spolupráci MŠ a ZŠ a Mysliveckým sdružením Vrchy Radějov.


Byli jsme pozváni na mysliveckou chatu Lesanku, kde měly děti připraveny zajímavé soutěže. Mohly si vyzkoušet například hru kuželky nebo házení ocelových kroužků na kůly. Děti hry velmi zaujaly a líbily se jim.  Dále jsme si  prošli stezku v lese, pozorovali jsme barvící se podzimní přírodu, děti poznávaly stromy a rostliny a také jsme objevili lesní studánku. Následoval krátký výšlap k rozhledně na Holém vrchu, kde se nám díky slunečnému počasí ukázaly krásné výhledy do okolí. Po návratu na nás čekalo překvapení v podobě opékání špekáčků, na kterých si děti vydatně pochutnaly. Tímto děkujeme mysliveckému sdružení za nádherné a zábavné dopoledne.

Autor: Ludmila Obrtlíková

Partneři